فروش شوینده
خانه / صابون رشته ای / توليد كننده صابون رشته اي با بالاترين كيفيت

توليد كننده صابون رشته اي با بالاترين كيفيت

صابون رشته اي جايگاه خاصي در بين مصرف كننده هاي مواد شوينده دارد. به همين علت توليد كننده صابون رشته اي سعي ميكنند اين محصول را با بالاترين كيفيت توليد نمايند.
صابون ها از مهم ترين مواد شوينده مورد استفاده در بين مردم است. اين ماده در انواع و روش هاي مختلفي مورد استفاده قرار مي گيرد كه شامل موارد زير است:

  • صابون هاي طبي
  • صابون هاي رخت شويي
  • صابون هاي حمام و دستشويي
  • صابون شفاف
  • صابون هاي مخصوص ماشين لباس شويي( صابون رشته اي)

صابون رشته اي

معرفي صابون رشته اي

اين محصول از قدرت پاك كنندگي فوق العاده اي برخوردار است. هم مخصوص ماشين هاي لباس شويي و هم مناسب براي شستشو با دست مي باشد. اين صابون قابليت حل شدن بالا به ويژه در آب گرم دارد و مانع چین و چروک و تغییر رنگ لباس می گردد. اين محصول با صرفه تر از دیگر پودر های لباسشویی می باشد.
صابون رشته اي كاربردهاي فراوان دارد كه بعضي از آنها مثل: شستشوی پرده، محلفه، پارچه های سفید و انواع لباس مورد استفاده قرار می گیرد.

خواص صابون رشته اي

برخي ازكارخانه ها اين مواد را برخلاف بقيه شوينده ها از روغن هاي گياهي و حيواني تهيه مي كند. لذا فاقد هرگونه مواد حساسيت زا هستند. در نتيجه تبديل به بهترين شوينده براي لباس هاي کودکان و نوزادان، لباسهای پشمی، پرده های توری و البسه ظریف می شوند.
قدرت شويندگي و پاك كنندگي اينمحصولات بسيار بالاست و تقريبا دو برابر سایر پودرهای شستشوی است. همچنين شستشو با صابون رشته اي احتیاجی به استفاده از نرم کننده های پارچه نیست و پس از شستشو سبب نرم کنندگی البسه می شود .لذا بر اثر شستشو آسیب کمتری به الیاف پارچه می رسد.
صابون رشته ای در رنگ های بنفش، آبی، سبز، قرمز و صورتی تولید شده که قابلیت تولید آن در هر رنگی وجود دارد.
امروزه در دنیا به دلایل مذکور صابون رشته اي جایگزینی مناسب برای پودرهای معمولی قرار گرفته است.

صابون رشته اي

قيمت صابون رشته اي

اين صابون ها به دو صورت بسته اي و فله اي به فروش مي رسند. قيمت فله اي اين محصول در همه ي شهرها متفاوت است و مشتريان بر اساس نياز و ليست قيمت، آن ها را خريداري مي كنند. اين محصول با قدرت كف كنندگي بالا به خوبي مي تواند در نظافت و تميزي تاثيرگذار باشد.
صابون هاي رشته اي فله اي موجود در بازار به سبب قيمت مناسب تري كه نسبت به نوع بسته اي آن دارند مورد استقبال بيشتري از طرف مشتريان قرار گرفته است.
قيمت فله اي اين محصول در مراكز فروش بر اساس ويژگي هاي آن تعيين مي شود. هرچه سطح كيفي صابون رشته اي بالاتر باشد قيمت آن نيز گرانتر است.
صابون هاي رشته اي در صنايع نيز كاربرد دارند و مصرف مي شوند. اين محصول نيز به طور فله اي در بازار موجود مي باشد. نرخ اين محصول توسط مهندسان توليد در كارخانه هاي توليدي تعيين مي شود و در بازار عرضه و به فروش مي رسند.
به اين نوع صابون ها كه در صنايع هم استفاده مي شوند، صابون رشته اي صنعتي مي گويند كه در فعاليت هاي صنعتي نقش مهمي ايفا مي كنند.
كاربرد اين محصول در صنايع براي تميز كاري مخازن صنعتي و پتروشيمي حائز اهميت است و كار را آسان نموده است. به دليل قدرت پاك كنندگي بسيار بالا از پرفروش ترين و پر طرفدارترين مواد شوينده در شهرهاي مختلف ايران است.
قيمت اين محصول نيز طي مراحل توليد ليست بندي مي شود و بر اساس سطح كيفي قيمت گذاري مي شود.
نوع فله اي اين محصول از نظر كيفيت تفاوتي با بسته بندي شده آن ندارد فقط بدون كارتون عرضه مي شود.
براي اينكه اين محصول را با قيمت مناسب تر و ارزان تري خريداري كنيم بهتر است فروشندگان فروشگاه هابه صورت عمده خريداري كنند. تا اين محصول به قيمت عمده فروشي در دسترس مشتريان قرار گيرد.

صابون رشته اي

توليد كننده صابون رشته اي با بالاترين كيفيت

كارخانجات بسياري در ايران اين محصول را توليد مي كنند كه با اينكه توليد اين محصول بسيار زمانبر است صابون رشته ای با کیفیت بالا بدون رنگدهی توليد كرده اند كه بسيار پرفروش است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
کانال تلگرام: : aradsoap@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

رشته صابونی

مرکز خرید و فروش عمده رشته صابونی

رشته صابونی به عنوان یک محصول جدید در بسیاری از تولیدی ها و کارخانه های …

مواد شوینده